‭+90 532 368 28 78‬ info@rezumturkey.com Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00

Rezum tedavisi, genellikle yaklaşık 5 ila 10 dakika sürer.

Rezum tedavisi, genellikle idrar yolundan bir sistoskop (ince bir tüp) ile gerçekleştirilir. Bu tüp aracılığıyla prostat içine küçük bir cihaz yerleştirilir ve cihaz, prostat dokusuna termal enerji salınımı yaparak fazla dokuyu buharlaştırır. İşlem sırasında, doktorunuz prostat içindeki belirli bölgelere odaklanarak tedavi uygular.

Prosedür genellikle kısa bir süre içinde tamamlanır ve çoğu durumda hastalar işlem sonrası hızla toparlanabilir. Ancak, işlem süresi ve toplam süre, kullanılan tekniklere, prostat büyüklüğüne ve doktorunuzun tercihlerine bağlı olarak değişebilir.

İşlem öncesi ve sonrası prosedür hakkında daha fazla detay için, doktorunuzla görüşmek en doğrusu olacaktır. Doktorunuz, sizin spesifik durumunuza uygun olan tedavi süreci hakkında size daha detaylı bilgi verebilir.

Prof. Dr. Akif Diri Rezum Tedavi Yöntemini Anlatıyor.

img
SIK SORULAN SORULAR

Sorularınız mı var?

Prostat, erkeklerin üreme sisteminin bir parçası olan bir organdır. Rezum (su buharı) tedavisi hakkında Sorularınızı aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Akif Diri'ye sorabilirsiniz. Web sitemizde bulunan cevaplar genel bilgi amaçlıdır.

img